Начало » Решения
Решения
Районна избирателна комисия Пловдив 17
РЕШЕНИЕ
№ 120-НС
Пловдив, 01.10.2014
ОТНОСНО: Промяна в съставите на членовете на СИК на територията на Община Раковски, Област Пловдив от Районна избирателна комисия – Пловдив, 17 Избирателен Район (ИР) за провеждането на избори за народни представители на 05 октомври 2014 година, назначени с Решение № 50-НС/08.09.2014г. и Решение № 89/30.09.2014г..
Като взе в предвид постъпило предложение с вх. № 225 от 01.10.2014г. от Иванка Тодорова Милева - упълномощен представител на ПП „АТАКА", за извършване на следните промени в съставите на СИК на територията на Община Раковски, както следва:
1. Секция № 172500001, гр. Раковски на мястото на Георги Джит Сарай, ЕГН хххххххххх - председател, да бъде назначена Мария Колева Терзиева, ЕГН хххххххххх;
2. Секция № 172500008, гр. Раковски на мястото на Васко Йорданов Петров, ЕГН хххххххххх - на длъжност председател, да бъде назначена Пенка Бонева Парашикова, ЕГН хххххххххх;
3. Секция № 172500008, гр. Раковски на мястото на Илия Йорданов Илиев, ЕГН хххххххххх - член да бъде назначена Катерина Здравкова Иванова, ЕГН хххххххххх;
4. Секция № 172500009, гр.Раковски, на мястото на Емил Красимиров Петров, ЕГН хххххххххх - председател да бъде назначен Пейчо Грудев Терзиев, ЕГН хххххххххх;
5. Секция № 172500009, гр.Раковски, на мястото на Георги Иванов Георгиев, ЕГН хххххххххх - член, да бъде назначен Ангел Димов Джунев, ЕГН хххххххххх;
6. Секция № 172500011, на мястото на Георги Динчев Динчев, ЕГН хххххххххх -член да бъде назначена Марина Веселинова Бойчева, ЕГН хххххххххх;
7. Секция № 172500012, на мястото на Петко Вълков Вълков, ЕГН хххххххххх- член да бъде назначен Данчо Руменов Руменов, ЕГН хххххххххх;
8. Секция № 172500014, на мястото на Костадинка Илиева Динкова, ЕГН хххххххххх - заместник-председател да бъде назначен Владимир Трифонов Манов, ЕГН хххххххххх
9. Секция № 172500017, на мястото на Йордан Желязков Почев, ЕГН хххххххххх - заместник-председател да бъде назначена Виолета Илиева Еневска, ЕГН хххххххххх;
10. Секция № 172500021, на мястото на Васил Йорданов Гайдаджийски, ЕГН хххххххххх- Заместник-председател да бъде назначен Георги Джит Сарай, ЕГН хххххххххх;
11. Секция № 172500022, на мястото на Данчо Руменов Руменов, ЕГН хххххххххх - председател да бъде назначена Пламен Младенов Ангелов, ЕГН хххххххххх;
12. Секция № 172500030, на мястото на Катерина Здравкова Иванова, ЕГН хххххххххх - Председател да бъде назначена Емил Димитров Емилов, ЕГН хххххххххх;
13. Секция № 172500030, на мястото на Диана Димитрова Димитрова, ЕГН хххххххххх- член да бъде назначен Камен Василев Неофитов, ЕГН хххххххххх;
14. Секция № 172500033, на мястото на Камен Василев Неофитов, ЕГН - член да бъде назначена Венета Иванова Рончева, ЕГН хххххххххх ;
Р Е Ш И:
1. Секция № 172500001, гр. Раковски освобождава Георги Джит Сарай, ЕГН хххххххххх - председател и назначава Мария Колева Терзиева, ЕГН хххххххххх;
2. Секция № 172500008, гр. Раковски освобождава Васко Йорданов Петров, ЕГН хххххххххх- на длъжност председател и назначава Пенка Бонева Парашикова, ЕГН хххххххххх;
3. Секция № 172500008, гр. Раковски освобождава Илия Йорданов Илиев, ЕГН хххххххххх - член и назначава Катерина Здравкова Иванова, ЕГНхххххххххх ;
4. Секция № 172500009, гр.Раковски, освобождава Емил Красимиров Петров, ЕГН хххххххххх - председател и назначава Пейчо Грудев Терзиев, ЕГН хххххххххх;
5. Секция № 172500009, гр.Раковски, освобождава Георги Иванов Георгиев, ЕГН хххххххххх - член и назначава Ангел Димов Джунев, ЕГН хххххххххх;
6. Секция № 172500011, гр. Раковски, освобождава Георги Динчев Динчев, ЕГН хххххххххх-член и назначава Марина Веселинова Бойчева, ЕГН хххххххххх;
7. Секция № 172500012, гр. Раковски, освобождава Петко Вълков Вълков, ЕГН хххххххххх- член и назначава Данчо Руменов Руменов, ЕГН хххххххххх;
8. Секция № 172500014, гр. Раковски, освобождава Костадинка Илиева Динкова, ЕГН хххххххххх - заместник-председател и назначава Владимир Трифонов Манов, ЕГН хххххххххх;
9. Секция № 172500017, с. Стряма, освобождава Йордан Желязков Почев, ЕГН хххххххххх- заместник-председател и назначава Виолета Илиева Еневска, ЕГН хххххххххх;
10. Секция № 172500021, с. Шишманци, освобождава Васил Йорданов Гайдаджийски, ЕГН хххххххххх - Заместник-председател и назначава Георги Джит Сарай, ЕГН хххххххххх;
11. Секция № 172500022, с.Белозем, освобождава Данчо Руменов Руменов, ЕГН хххххххххх - председател и назначава Пламен Младенов Ангелов, ЕГН хххххххххх;
12. Секция № 172500030, гр. Раковски освобождава Катерина Здравкова Иванова, ЕГН хххххххххх- Председател и назначава Емил Димитров Емилов, ЕГН хххххххххх;
13. Секция № 172500030, гр. Раковски, освобождава Диана Димитрова Димитрова, ЕГН хххххххххх - член и назначава Камен Василев Неофитов, ЕГН хххххххххх;
14. Секция № 172500033, гр. Раковски, освобождава Камен Василев Неофитов, ЕГН хххххххххх - Член и назначава Венета Иванова Рончева, ЕГН хххххххххх;
15. При изпълнение на функциите си членовете на СИК не могат да носят отличителни знаци на партии, коалиции от партии и инициативни комитети, както и да провеждат предизборна агитация.
Настоящото решение да се публикува на интернет страницата на Областна администрация Пловдив.
Настоящото решение подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Енчо Захариев
СЕКРЕТАР:
Айтен Салим
* Публикувано на 01.10.2014 в 20:11 часа